Kontakt

Telefon (växel)
031-54 04 35

E-mail:

info@meramaskin.se


Öppettider Butik, Verkstad

Måndag-fredag
07.00-16.00



GÖTEBORG

Huvudkontor och verkstad

Grimboåsen 8
417 49 GÖTEBORG

Se karta för Göteborg

TROLLHÄTTAN

Verkstad

Kardanvägen 15
461 32 TROLLHÄTTAN

Se karta för Trollhättan

Försäljning


Thomas Lövström

031-382 14 62
thomas.lovstrom@meramaskin.se

Mattias Petersen

031-382 14 74 mattias.petersen@meramaskin.se

Patrick Espered

031-382 27 22
patrick.espered@meramaskin.se

Ulrika Salegård - Golf

031-382 14 76
ulrika.salegard@meramaskin.se

Fredrik Olausson

031-382 14 51
fredrik.olausson@meramaskin.se



VD

Johan Berggren

0705-42 66 34
johan.berggren@meramaskin.se

Service & eftermarknad


RESERVDELAR


031-382 14 70
order@meramaskin.se

Bengt Knutas

bengt.knutas@meramaskin.se

Mats Sundberg

mats.sundberg@meramaskin.se



SERVICE OCH VERKSTAD

031-382 27 50
order@meramaskin.se

Linda Ljung-Midthjell

linda.ljung@meramaskin.se


Ekonomi

Björn Holmkvist

Ekonomichef / Eftermarknadsansvarig
031-382 14 56
bjorn.holmkvist@meramaskin.se

Maria Olausson

Ekonomi, Marknad & Administration
031-382 14 57
maria.olausson@meramaskin.se

 

Kontaktformulär

Namn:
E-post:
Ditt medelande: